Chcesz poprawić swoją formę? To doskonały produkt dla Ciebie!

Forskolin jest suplementem roślinnym płynącym z korzenia członka rodziny miętowej znanej jako Indian Coleus, który jest w Tajlandii, Nepalu i ilościach Indii.

Forskolin-Diet-cena-apteka-ceneoPodczas gdy forskolin od tradycyjna był zjadany w medycynie prostej do działania astmy oraz rozmaitych innych przypadłości, jest on teraz sprzedawany jako uzupełnienie odchudzania.

Tradycyjnie, forskolin i coleus rośliny były brane do promowania ogólnego zdrowia oraz skutecznego samopoczucia. Forskolin był dodatkowo odnoszony do leczenia astmy i zaburzeń oddychania.

W jego naturalnym środowisku miejscowa ludność ugotowała korzeń palucha, żeby przyrządzać herbatę do picia oraz promować dobre samopoczucie. Aktualnie jest daleko powszechny jako suplement odchudzający.

Jak funkcjonuje forskolin w utracie wagi?

Teoretycznie forskolin wspomaga odchudzanie przez uwagę w tworzeniu enzymów zwanych lipazą i cyklazą adenylanową.

Te dwa enzymy wolne kwasy tłuszczowe z komórek organizmu. Gdy kwasy tłuszczowe są wolne, potrafią stanowić spalane jako paliwo. Kiedy organizm spala kwasy tłuszczowe, może zmniejszyć ilość tłuszczu bez wpływu na chudą masę mięśniową.

Niestety, wiedza ta nie uważa, iż ażeby osiągnęło do utraty wagi, musi również wystąpić niedobór kalorii. Innymi słowy, osoba musi spalić dużo kalorii niż spożywa poprzez jedzenie i picie. Jeśli co się nie powiedzie, pani nie będzie schudnąć.

Tak dlatego, podczas gdy forskolin może zwiększyć spalanie tłuszczu zdolności, stanowi ostatnie nieistotne bez odżywczej diety oraz zajęć w celu wspomożenia deficytu kalorii.

Badania skuteczności Forskolin DietForskolin-Diet-sposob-dzialania

Efekty doświadczeń na forskolin oraz utrata masy ciała są mieszane.

Podczas kiedy badanie wykonane na wąskiej części pacjentów z nadwagą oraz otyłością wykazało, że forskolina zmniejszyła ich tkanki tłuszczowe, to miał minimalny nacisk na ich wielkość.

Inne przeprowadzone badania miały różne wyniki. W poszukiwaniu z podwójnie ślepą próbą 23 kobietom z otyłością podano 250 miligramów (mg) forskoliny dwa razy dziennie przez 12 tygodni. Doświadczenia wykazują, iż forskolina nie pomogła kobietom schudnąć. Natomiast powtarza się, iż produkt zmniejszał wszelkie dodatkowe przyrosty wagi ciała podczas używania go.

Dlaczego ludzie biorą Forskolin Diet?

Ludzie kupują produkty z kilku powodów. Ale odpowiednio kilku istotnych dowodów na poparcie jego podawania dla wszystkiego etapu zdrowia.

Niektóre doświadczenia sugerują, że forskolin może dopomóc w utracie wagi i formy mięśni. W jednym z niezwykle niskich badań, nadwaga i pełnych panów wziął 250 miligramów 10% ekstraktu forskolinu dwa razy dziennie. Po 12 tygodniach stracili więcej tkanki tłuszczowej również zapamiętywali większy wzrost poziomu testosteronu w przyrównaniu do odpowiednich mężczyzn przyjmujących placebo. Lecz wiele doświadczeń należy wykonać, by zapewnić te rezultaty oraz ugruntować jego bezpieczeństwa.

Forskolin posiada długą historię jako ludowe wyjście na astmę. Niektóre badania to poświadczają. Forskolin zdaje się wykonywać w forma zbliżony do pewnych rodzajów konwencjonalnych leków na astmę, przez podwyższenie poziomu związku zwanego cyklicznym AMP. Leczy to otworzyć mięśnie wokół oskrzeli, ażeby ułatwić oddychanie.

forskolin diet new

wikipedia.com