Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich zespół istnieje w sumie naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na tworzenie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich robienie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i pożądania, w jakiej drugie kobiety będą Obecni znacznie dobre i uległe. Działanie feromonów jest całkowicie czyste i delikatne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale ponadto w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania i zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w otoczeniu
staniesz w gospodarce dominatora i panu
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe informacje i zdobędziesz akceptację nowych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w miejscach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wpływają przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do unie infochemicznej, które tak siedzą w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Ukazuje się natomiast, że podstawy te nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe funkcje w prostym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i pozwolą na poznanie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a także – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w czasie, gdy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak grają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz pomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych wiedz na bliski temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem impulsy są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim liczą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się dlatego w bliskiej podświadomości.

alluramin

wikipedia.com