Doskonałe efekty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najlepsza jakość środków
przypływ mocy oraz odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność i wielkość mięśniową. To najbardziej funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze efekty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energie jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście łatwe i mocne. Będziesz uważał pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i wpisz na inny poziom ćwiczeń. Kimera to silniejsza wytrzymałość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej walce oraz stanów chętny do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz uznawał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać również kiedy uczyć, aby poprawić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )