Innowacyjny produkt, który został stworzony z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Wprowadzona w wyborze LED-owa lampa aktywuje pierwiastki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem nasz styl!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak wyciąg z liści aloesu czy wyciąg z nasion granatu ochrania zęby przed bakteriami. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech.

W własnym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), niejednokrotnie stosowanego w pozostałych środkach. To wyjątkowo bogata substancja, która może niekorzystnie wpłynąć na szkliwo zębów, zatem postawiliśmy na dużo wygodne, lecz jeszcze skuteczne składniki.

Przyjęty przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały okres się uczę i rozpoczynam swoje kompetencje, a tak, przez ostatnie wszelkie lata odmieniło się niezwykle góra i co chwila pojawiają się nowe wynalazki i znalezienia. Ostatnio na spotkania w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, czyli zestawie do codziennego wybielania zębów. Przetestowałam go i stanowiła zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby choćby skuteczniej aniżeli zabiegi dentystyczne, a jednocześnie taniej i bez końców ubocznych! Właśnie w moim gabinecie też zaczęłam używać Whitify i dodaję o nim moim pacjentom.”

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy moje zęby staną się bardziej podatne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tego dojść. Whitify zostało przygotowane oczywiście po to, żeby ofiarować Ci śnieżnobiałe zęby bez zbytniej wrażliwości. Powinien jednak wiedzieć, że wszystek jest niezwykły a u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Istnieje wówczas naturalne.

2. Piję kawę i herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify pomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify skutecznie wspomaga wyzbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby stały się przebarwione po użyciu preparatów. Czy Whitify stanowi dla mnie?

Whitify poradzi sobie z naturalnymi i małymi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Jednak nie zalecamy wykorzystywania przy ciężkich przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Jaki jest skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy jedne z najczystszych składników wybielających zęby, które również zapewniają bezpieczeństwo, działając prawidłowo delikatnie. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak ekstrakt z nasion granatu wpływa ochronnie na zęby. Sok z liści aloesu ma służenie przeciwbakteryjne. Mentol doskonale odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez jaki czas stosować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 następnych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, odnajdziesz je w lokalnym biznesie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa zdecydowanie przyśpiesza wybielające oddziaływanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, by przekazać Ci niezbędne rezultaty, ale lampa absolutnie je przyśpieszy. Jeżeli a potrzebujesz zobaczyć rezultaty szybciej, czerp z lampy, szczególnie iż jej podawanie istnieje w duzi bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest zbyt usługą baterii. Znajdują się one w sposobie lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wyciągnąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy samo wykorzystywanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby przydatne jest wykorzystywanie żelu.

10. Jak wielokrotnie trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość zależy od Ciebie. Kiedy uznasz, że Twoje zęby znowu potrzebują wybielenia, zacznij znowu używać Whitify. Klienci zwykle powtarzają proces wybielania co 37 miesięcy.

11. Czy żel posiada fluor?

Nie, ten środek nie zawiera fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Nie nie, Whitify nie dostarcza do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę posiadać z wyboru, mając aparat na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego wyjścia.

14. Czy można używać żel, kiedy ciągnie się plomby?

Oczywiście. Plomby nie przeszkadzają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po wykorzystaniu produktu?

Tak, zalecamy takie wyjście.

Whitify 2

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)