Doskonała pasta, która zdziała cuda!

Whitify Carbon – czerń i biel to zgrany duet
Część past do zębów widocznych na zbytu świadczy czyszczenie, ochronę przed próchnicą, eliminację bakterii i małe wpływanie wybielające. Są oparte na bliskich do siebie składach. Choć stanowią podstawę higieny jamy ustnej, że znaleźć pośród nich pastę typowo wybielającą. Warto to sięgnąć po Whitify Carbon. Jej najważniejszym momentem jest zdolny węgiel, jaki z jednej strony nadaje paście czarną, smolistą barwę, z pozostałej umożliwia nam dobrą biel zębów.

Czerń, jaka stosuje biel!

Pewnie wiesz, że węgiel aktywny jest cały przy kłopotach żołądkowych. Ale czy wiesz, że świetnie sprawdza się też przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i dlatego wykazuje on wspaniałe właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wprowadza” w siebie jakieś skażenia, lecząc je z Twoich zębów i sprawiając blask Twojemu uśmiechowi. Dodatkowo chroni zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, mimo mojej dużej skuteczności, jest trudny dla Twojego szkliwa. Nie ściera go zaś nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak toż tak z wszelkim przebarwieniem.

Najlepsze składniki

Stosujesz pasty do zębów z dzieciństwa. Ale czy dziwił się co się w nich kryje? Czemu tak mało się o tym tworzy? Może stanowi właściwie więc, że pewni… nie uznają się czym pochwalić? My jesteśmy ważni, że posiadamy dla Ciebie skład pełny dobrych pierwiastków.

Uwodniona krzemionka

Substancja, jaka w precyzyjny sposób, ale dokładnie czyści Twoje zęby i leczy w usuwaniu płytki nazębnej, dodatkowo w cali bezpieczna.
Węgiel aktywny

Jak wspomnieliśmy, ta wielkie właściwości absorbcyjne, ponadto hamuje progres bakterii próchniczych w jamie ustnej i przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.
Mentol

dzięki niemu po użyciu Whitify Carbon przez duży rok będziesz radować się świeżym oddechem.

Sok z sosny śródziemnomorskiej

ta oddziaływanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne.
Chloroheksydyna

zapobiega powstawanie kamienia nazębnego. Wykazuje oddziaływanie bakteriobójcze.
Ksylitol

Potrafisz go rozumieć ze lekkiego smaku, tylko stanowi więcej właściwe oddziaływanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To Twoja tarcza przed próchnicą: ksylitol hamuje rozwój bakterii powodujących ubytki. Równie znaczące jest wówczas, że przywraca zasadowe pH w jamie ustnej i pogłębia produkcję śliny.

Whitify Carbon
google.com