Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że być niezdrowa dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który pomaga ich charakter oraz strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie dodają się zarówno dla osób, jak oraz dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na nowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te składniki decydują o dobrym funkcjonowaniu środka także liczą głębokie miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo