Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w pełni zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by odczuć pełną satysfakcję z seksu i zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że toż nie problem, to jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co przeważnie, ona umie w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być środkiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do spraw.

Formuła Climax Control może wywołać, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten kolejny czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył szansę kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax-Control

Derminax

Femmaks


Comments are Closed