Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tania kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeżeli dotąd nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.


Comments are Closed