Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który w większości przypadków sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmakologicznie, najczęściej lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra bez recepty z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe także wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.