9 przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż dotyk stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, iż filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim problemem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tania levitra
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie wzmacnia napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Dlatego należałoby włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty

« (Previous Post)
(Next Post) »

Comments are Closed